Více než zahradnické služby

Dokážeme zrealizovat Váš sen. Dopřejte své zahradě nebo interiéru odbornou péči. Naším jediným cílem je spokojený zákazník.

Ing. Petr Klíma, Ph.D., majitel společnosti Cercis s.r.o.

O společnosti Cercis s.r.o.

Specializujeme se na kompletní realizaci zahrad, ať již u novostaveb, sídel firem, či rekonstrukci starých pozemků. Připravíme pro Vás návrh, provedeme terénní úpravy, navrhneme a zrealizujeme závlahový systém včetně vodních a drobných stavebních prvků. Založíme trávník, provedeme výsadbu rostlin, zakůrování a také zajistíme celoroční údržbu zahrady nebo veřejného prostranství.

O společnosti Cercis s.r.o.

Jsme členem organizace SZÚZ

Svaz zakládání a údržby zeleně je organizace, která sdružuje právnické a fyzické osoby zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou, výrobou, projektováním, výzkumem a dalšími činnostmi v oblasti zahradnictví a krajinářství, jejíž cílem je zvyšování vážnosti, kvality a významu zahradní a krajinářské tvorby v České republice.

Patříme do sekce biobazénů, koupacích a okrasných jezírek

Sekce biobazénů, koupacích a okrasných jezírek spadá pod SZÚZ, účelem této sekce je zvyšovat odbornou úroveň v oblasti bibazénů, koupacích a okrasných jezírek a přírodě blízkých koupališť v České republice. Pro své členy zajišťuje přímou podporu, odborné vzdělávání a literaturu ze zahraničí. Organizuje výstavy a veletrhy. V rámci členství v IOB (Internationale Organisation für naturnahe Badegewässer) zajišťuje také spolupráci s partnery ze zahraničí.

Novinky

Text

Výstava hroznů Slezka

před 14 dny (01.09.2019)

V termínu 14. - 15. 9. 2019 se bude konat 24. ročník Výstavy hroznů Slezka ve Velkých Hošticích. Současně budou probíhat 6. Velkohoštické dožínky s bohatým kulturním programem.

Detail Novinky

Floria podzim BONSAI

před 14 dny (01.09.2019)

Výstaviště Kroměříž pořádá 27. - 29. 9. 2019 celostátní prodejní výstavu pro všechny zahradníky a zahrádkáře. Nabídne vyjímečnou mazinárodní expozici vzácných bonsají a suiseki.

Detail Novinky

Jiřinkové Slavnosti

před 14 dny (01.09.2019)

6. - 8. 9. 2019 se výstaviště v Lysé nad Labem rozzáří pestrými barvami jiřin a gladiolů. Dýchne na Vás atmosféra dávných časů, kdy se ještě pořádaly jiřinkové bály a jiřiny se staly symbolem národního…

Detail Novinky

Co děláme

Realizace

/data/images/1362345886-04-zavlahove-systemy.jpg

Při realizaci zahrad provádíme terénní úpravy s ohledem na technické možnosti stanoviště a přání zákazníka, stavbu drobných vodních děl a zakládání trávníků. V neposlední řadě sázíme rostliny různých velikostí a stáří. Pro více informací prosím čtěte dále...

Číst článek

Automatické závlahy

/data/images/1362287610-zavlaha.jpeg

Návrhujeme a instalalujeme automatické závlahové systémy s podzemními rozvody a s výsuvnými postřikovači. Nejlepší zkušenosti máme s komponenty značky Toro. Doplňkově a po domluvě lze použít také komponenty značek Cleber, Gardena, Rain Bird.

Číst článek
1 2

Reference

1 2 3 4

Kontakt

Kontaktujte nás a budete s námi spokojeni.

Kde nás najdete?

Fakturační adresa

  • Cercis s.r.o.
  • Drobného 316/56
  • Brno 60200
  • IČO: 29309204
  • DIČ: CZ29309204

Kontaktní osoba

  • Ing. Petr Klíma, Ph.D.
  • Tel.:+420 603 950 930
  • E-mail:

Nahrávám obsah